Polska scena gry Diablo 1, to tysiące gracze. Większość z nich przeszła na emeryturę, część co jakiś czas wraca, aby ponownie odejść. Pojawiają się też co jakiś czas nowi gracze, którzy po kilku dniach grania zostają wciągnięci w wir diablo-manii lub też kasują grę by więcej w nią nie zagrać. Redakcja Diablo1.pl postanowiła sprawdzić ilu tak naprawdę jest aktywnych graczy. W tym celu wyszliśmy z inicjatywą "Powszechnego Spisu Ludności" (news nr 223/298). Cała akcja rozpoczęła się dokładnie w dniu 5 listopada 2007. Poniżej zamieszczona została kompletna lista. Jeśli chcesz się, aby Twoja postać została również dodana do społeczności polskiego retaila wystarczy, że wyślesz mailem do jednego z redaktorów następujące informacje:


ksywa / główna postać / level / ilość dotów / aktualny klan i gildia /
/od kiedy na BN / mail / gg


Ilość graczy w spisie: 164
 


Ksywa Klan Gildia Staż mail gg

Adammen ---- ---- 2009 adammenpl@wp.pl 842466
Anal_Terror ---- ---- 2005 --------- 2378282
Amur ZD ---- 2002 --------- ------
Atlasus ZD ---- 2002 --------- 9333951
Atom BD ---- 2003 t4t4@o2.pl 7002733
Araxiel KaSs ---- 2007 musadi@o2.pl 6006798
Arroyo BD ---- 2003 arroyo_16@o2.pl 2750276
Asbad TDA ---- ------- --------- 3928486
Astar WoD ---- 2002 bonok555@wp.pl 4194367
Azar ---- ---- 2002 napoleongt@wp.pl 1220590
Azur MB ---- 2002 --------- ------
Barbossa TDA ---- 2000 georgio86@o2.pl ------
Bartax ---- ---- 2004 bartax@o2.pl 6130338
Baudo BD ---- 2002 baudo@gazeta.pl 2456668
BeastOfTheDark ---- ---- 2004 mdonarski@o2.pl 10676302
Belhaven MS ---- 2002 --------- ------
beszcza PoZ ---- ------- beszcza@interia.pl 5468208
Bizzare WoD ---- 2005 --------- ------
Brother EH ---- ------- t00m997@gmail.com 8107780
Blessed EPI ---- 1999 blessed@diablo1.pl 953774
Bodeq SR ---- 1998 bode@arrakis.pl 1248192
Boria BDB ---- 1998 boriax@o2.pl 2860935
BURi DR ---- 1998 m_bur@vp.pl 4915003
Bury_Zenek ---- ---- 2008 --------- ------
Carmac ---- WT 2005 hard2kill@o2.pl 2004153
Cash48 ---- ---- 2008 --------- 4265785
CelLq DoN ---- 2005 cellq@interia.pl 3890358
Chew DR ---- 2006 --------- 5188069
ChUdY SL WT 1999 chudy52@wp.pl 1566005
Conan RV ---- 2001 thundermaster@wp.pl 1877847
Crimer ---- ---- ------- --------- ------
Dagger EPI ---- 2001 voodka@o2.pl 1503486
Deaciver SI ---- 2002 supron3@o2.pl ------
Decimius EPI WT 2005 --------- ------
DeSimo EH ---- 2003 elosim@o2.pl 7512901
Delonq ---- ---- 2002 delonq@gmail.com 3407376
Devondar ---- ---- 2002 --------- ------
DieByTheSword JDK ---- 1998 igor08@wp.pl ------
Dithrim ZD ---- 2005 vanfirzen@gmail.com 5486372
Don_Damiano ---- ---- 2009 damiandamian901@wp.pl 2715434
Dony KGB ---- 2001 --------- ------
Drago SI FM ------- drago-71@o2.pl 4035564
Elitarny ---- 3M 2002 sgelitar@wp.pl 4146505
Ertai TDA ---- 2005 finch35@wp.pl 10706035
Etesis BD ---- 2003 bd[at]mud[dot]pl 3426355
Evilman_ ---- HoK 2005 mielanczuk88@wp.pl 6405201 
Exegutor IG ---- 2000 exeggutor@o2.pl 7463676
Fafek EH ---- 2005 purefaf@gmail.com 4762234
Farfocluss ---- ---- 2002 farfocluss@yahoo.pl 5796293
FerDynaTor ---- HoK ------- --------- 2567794
g4z1 ---- ---- 2008 g4z1@wp.pl 3625885
Galbraith ---- ---- ------- --------- ------
Gale SL ---- 2003 --------- 4317922
Gamar ZD ---- 2000 podroznikwc@gmail.com 4317922
GaueR ---- ---- ------- --------- ------
Gerto DoN ---- 2001 gerto@o2.pl 3187761
Gliseral KGB ---- 1999 gl1s@interia.pl 1306897
Grimgroth ---- ---- ------- grimgroth@wp.pl 1301002
GuessWho ---- DM 2001 --------- ------
Gut. ---- HoK 2006 patogen69@gmail.com ------
HeNtai ID ---- 2002 pwnt@wp.pl 4515290
Hektor ---- ---- 2007 --------- ------
Huzaar SI ---- 2001 bongocero@interia.pl 1476146
iNf EPI ---- 2002 inf-dlw@wp.pl 4920816
Irgien ZD ---- ------- 2pac888@wp.pl 4303200
Iroguel IG ---- 2003 gwaith6666@wp.pl 2806967
Istredd TR ---- 2003 felek@bpmok.waw.pl 902901
Jogi SL ---- ------- czk-jo@o2.pl 1002580
Jakuza EPI ---- 2002 jakuza@diablo1.pl 4285562
Kashoh TDA ---- ------- kashoh@gmail.com 443456
kamilx ---- ---- 2007 kamilx_2@autograf.pl 8046578
Karfhud SL ESZ 2003 karfhud@o2.pl 2256873
kEMpEs EPI ---- ------- kempes@diablo1.pl 2240165
Klekot DR ---- 2005 kl3kot@gmail.com 7006996
Krzysas WM ---- 2003 krzysas@gmail.com 5170958
Koherentius ---- ---- 2003 pooton@o2.pl ------
Korsakow ---- ---- 2004 --------- ------
kosik ---- ---- 2004 komix@interia.eu ------
Kurak RV ---- 2003 kurak_19@interia.pl 3684711
Lamar SL FC 2003 bugiodebesciak@wp.pl 2200248
Luelle ---- ---- 2001 --------- ------
Magia SI ---- 2002 mkswojkowice@o2.pl ------
Magik ---- AM 2003 alz@vp.pl 1892187
ManDark BT ---- ------- --------- ------
MarkAsh ---- ---- 2005 --------- 2912494
Mazur SR ---- 2001 mazurek2@o2.pl ------
McGregor(sorc) ---- HoK 2007 --------- ------
Mega SL ---- 2002 odzien1@o2.pl 6344085
Mejger IG ---- 2006 --------- ------
Mentoor EH ---- ------- mentoor@o2.pl 3254975
Model KoS FC ------- --------- ------
Moloch A ---- 2006 xxmolohxx@o2.pl 9931579
Monk IB ---- 2002 m0nk@tlen.pl 2925465
Mordor ---- DM 1998 mordor@interia.pl 6107496
morfeusz IB ---- ------- piotr.szajda@gmai.com 2204663
Morgon BD ---- ------- --------- ------
Muka SL ---- 2003 mukers@wp.pl 6344370
Musadi ---- ---- 2007 musadi@o2.pl 6006798
Namar ---- ---- 1999 namar@poczta.fm ------
NAuGHtY BD ---- ------- --------- 1298914
Noktis ---- ---- 2006 --------- ------
nowan_PL ---- ---- ------- --------- 4344817
o1o1o1 BD ---- 2000 --------- 984941
Obi-Wan DoT ---- 2011 slibdro@wp.pl ------
Ojciec ---- ---- 1999 ojciec_prac@o2.pl 3043421
Pasti TDA ---- 2007 pasti1992@vp.pl 2360782
Phande KGB ---- 2001 p4nd1@o2.pl ------
Phemo SI ---- ------ --------- ------
Prizon DR WT 2007 kamilkk@poczta.onet.pl 6524041
pro_murzyn ---- ---- ------- pawelkowczugo@gmail.com 15740159
Polifen DR ---- 2002 polifen@tlen.pl 2524694
pustak ---- ---- 2006 --------- ------
Qin IG WT 2004 quin89@gmail.com 3254294
Quirush-Gath ---- ---- 2005 bilefroth@o2.pl 2207828
Qvazi ID ---- 2002 kfasek@gmail.com 2195544
Rabit_6 WoD ---- 2001 rabit_6@interia.pl 4500440
Rasta EPI ---- 2002 rastad1@o2.pl 4829215
RedDeViL ---- 3M ------- reddevil1@o2.pl 5169844
Revent SB ---- 2006 patrus141@wp.pl 1657571
RifeR TDA ---- 2004 --------- 8028893
Roland KaSs ---- 2007 ctr3@o2.pl ------
SabotagE. OpN ---- 2002 Shinayo@gmail.com 3572128
Samael ---- ---- 2007 --------- ------
Sargon A ---- 2003 --------- ------
Savarian ---- ---- 2009 arnor_jolanson@o2.pl 4051565
Segallion ---- ---- ------- --------- ------
Senti_M TDA ---- 2002 sentiment@op.pl 5647182
Schism A WT 2006 emsiak@gmail.com ------
Shakespear ---- ---- 2005 shoaah@wp.pl ------
sHaine ---- ---- 2008 jonitashi@wp.pl ------
Sir.Mati IG ---- 2005 radnyf@poczta.onet.pl 5846145
Sir-ReynarT ROM ---- 2000 reynart@interia.eu 1918103
Skat DR ---- 1998 saimeone@poczta.onet.pl 9965256
SmokPablo ZD ---- 2003 smokpablo@interia.pl 3880277
SonyHunter ---- ---- 2005 pitter1110@gmail.com 2268039
spakubaku ToD ---- 2002 spaker@tlen.pl 3436351
Sparda ID ESZ 2001 --------- ------
Stiletto ---- HoK 2004 --------- 6554258
suchy[pl] ---- ---- 2006 --------- 4974086
Sylwek02 ---- ---- 2008 --------- 12655289
Szakal EPI ---- 2000 --------- 9962304
Tash_a ---- ---- 2006 tasha-17@o2.pl 7360705
Tebryn DR WT 1997 draiders@wp.pl 731332
Terrence ---- HoK 2004 --------- ------
Thing ---- ---- ------- marek541@yahoo.com 819931
Tobyash ---- HoK 2005 tobyash@poczta.fm 9160096
Uriel SI ---- 2004 juntaart@wp.pl ------
Valhali IG ---- 2002 hihotbb@wp.pl 1292233
Vhalior BD ---- ------- vhalior@o2.pl ------
Vimar SI ---- 2003 --------- 1814200
Vladov ---- ---- ------- --------- ------
Voy EH ---- 2000 wkurzepa@gmail.com 2903918
Whistler SI N 2006 whistlerjb@o2.pl 4995243
Wiz WoA ---- 2002 pqzm@o2.pl 5940048
WizardMan(BT) BT ---- ------- adamo01@o2.pl 10138647
Wzorek MR ---- 2004 wzorek@interia.eu 2279866
xandrox ---- ---- ------- smitsone@gmail.com ------
XYn1983 ---- ---- 2008 nox17@interia.pl ------
Yamcha EH ---- 2003 wieprz666@wp.pl 4434182
Zakrzak BD ---- 2002 zak-90@o2.pl 2796346
Zelloth ---- ---- 2007 zelloth@tlen.pl ------
ZeSiO BD ---- 1997 --------- ------
Ziper ID ESZ ------- --------- ------
Zordian EPI ---- 2004 tede01@wp.pl 7466719
Zythar ---- HoK 2005 marcin_ka_666@o2.pl ------
Zydek ---- ---- 2003 zydek79@tlen.pl 3671510