Możesz rozpocząć to zadanie gdy przejdziesz katakumby, lub osiągniesz piętnasty poziom postaci. Jest to początkowe zadanie z dodatku Hellfire możliwe do uzyskania tylko po dodaniu do Hellfire specjalnego pliku tekstowego z komendami. Plik Command.txt (dostępny do pobrania w dziale download) spowoduje znikniecie z mapy Tristram Lestera. Na miejsce farmera pojawi się Complete Nut, mieszkaniec miasteczka przebrany za krowę. Po rozmowie z tym npc'em otrzymamy bombę, którą należy użyć do otwarcia gniazda tak jak w przypadku zadania Farmers Orchard. Celem tej misji jest zdobycie nowego stroju dla szaleńca.

Na poziomie trzecim gniazda znajdziemy szary kostium (gray suit). Nie jest to jednak ten którego potrzebuje Complete Nut.

Gdy przedostaniemy się w końcu na czwarty poziom pierwszej części dodatku znajdziemy brązowy strój (brown suit). Przebrany za krowę mieszkaniec w podzięce za dostarczenie przebrania ofiarowuje nam unikatową zbroję Bovine Plate, której statystyki jak i niezwykły wygląd przedstawione zostały na poniższym filmie.

Usuniecie zadania Farmers Orchard nie jest ostateczne. By je przywrócić wystarczy zamknąć Hellfire i usunąć w pliku Command.txt komendę cowquest;. Po ponownym uruchomieniu dodatku farmer Lester znów pojawi się na swoim miejscu w wiosce Tristram.