Pierwsza strona klanu KGB. News nr 755

Ostatnio mało było miejsca, gdyż pewne newsy muszą trochę poleżeć, większosć czyta pierwszego newsa z góry, a niektóre rzeczy poprostu musiały do Was dotrzeć. W związku z powyższym dopiero dziś prezentuję Wam coś co trafiło w moje ręce już prawie miesiąc temu.

"Przeglądając internet trafiłem na portal i archiwa klanu Killers From Gate of Blood. Archiwalne www, które aktualnie jest wgrane ma swoje lata, ale nie jest pierwszą wersją strony - tamta bazowała na frameset i powstała mniej więcej na 1 stycznia 2000 roku. Założycielem klanu byl PsychO wraz z HighPriest'em. Rico wymieniany w "aktualnym" archiwum jako szef został zwerbowany do KGB dopiero w marcu 2000, w późniejszym czasie z KGB odszedł i wraz z HighPriestem skoncentrowali się na klanie Pentagram Brotherhood działającym wyłącznie w D2. Jeśli będzie taka potrzeba mam na dysku najstarszą wersję strony KGB datowaną na okolice 11 czerwca 2000, czyli około 3 lat wcześniej, niż aktualnie wgrane archiwa." - HighPriest (założyciel KGB)

Stronę sprzed prawie 14 lat jak i pozostałe materiały dotyczące klanu znajdziecie oczywiście w archiwum w roku 2000, lub spod tego linku.

Blessed 10.03.2014, 04:21 (0)
[skomentuj] [wróć do newsów]


    Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
[skomentuj]