VIII lat Diablo1.pl. News nr 758

Już jutro oficjalnie mija osiem lat od utworzenia Diablo1.pl. Piszę oficjalnie gdyż niektóre grafiki zawierają datę 27 marca. Tyle już czasu minęło, że nikt aż tak dokładnie nie pamięta.

Gdy rozpoczynałem pracę nad tym serwisem, miałem zaledwie 22 lata, teraz jestem już zupełnie innym człowiekiem. Wtedy pełen zapału budowałem coś co stało się największą stroną o pierwszej części Diablo na świecie. W dniu dzisiejszym patrząc na to wszystko stwierdzam, że wypalił się już zapał, a kontynuacja tego dzieła nie daje mi już satysfakcji.

Odbył się turniej z okazji ósmej rocznicy serwisu. Turniej ten był ostatnim, który zorganizowałem w światku D1. Wiem że pisałem podobnie dwa turnieje temu, jednak teraz już na 100% to z mojej strony koniec. Turniej F2F, w którym pula nagród przekroczyła 1000 złotych, zakończył się zwycięstwem Beziemiennego i Zakrzewa. Wyniki jak i filmy można obejrzeć na forum serwisu.

Dla mnie etap Diablo 1 zakończył się ostatecznie z premierą otwartej bety Diablo HD. Projekt był najlepszą rzeczą jaka spotkała Diablo jednakże autor wybrał życie i brak multi spowodował, że upadły wszelkie nadzieje na odbudowę retaila. Jeśli nie graliście w Diablo HD zachęcam do pogrania, mimo że to "tylko" single player.

Aktualnie gram ostro w Diablo 3, które od pemiery RoS'a nabrało zupełnie innych kolorów. Dzień w dzień przetacza się tu po 15-30 osób z Pol-1, co powoduje że naprawdę miło się gra. Klany kwitną w D3 również. Oprócz EPI zrzeszającego na tą chwilę parenaście osób, są również ZROM, IB, DM, SI, nie mówiąc już o niedawno reaktywowanym HW, AZM czy innych klanach bardziej powiązanych z D2 niż z D1.

Dziękuję wszystkim czytelnikom, którzy odwiedzali ten serwis przez ostatnie lata. Nie widzę sensu w robieniu z Diablo1.pl strony o D3, których jest tak wiele. Dziękuję również Decimiusowi bez którego już dawno dawno temu to wszystko przestało by się toczyć. Postaram się by ten serwis istniał nadal w sieci przez najbliższych pare lat.

Do zobaczenia w Diablo 3. Pozdrawiam.

Blessed 30.03.2014, 10:01 (2)
[skomentuj] [wróć do newsów]

Blessed 31.03.2016, 10:58
Komentarze z tego newsa dostępne są na forum, pod adresem:

http://diablo1.info/forum//viewtop ic.php?id=51


JimmiXS 13.08.2016, 01:24
1u470P http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com