Ostatnia szansa na udział w turnieju. News nr 751

Już tylko trzy dni zostały na zapisanie się do turnieju Forced to Fight, w którym pula nagród przekracza, po raz pierwszy w historii, 1000 złotych. Naprawdę warto - tymbardziej, że ilość graczy jest tak mała, że nagroda jest właściwie na wyciągnięcie ręki. Start turnieju 1 marca.

Zawodnicy proszeni są o potwierdzenie swojej gotowości bojowej i uzupełnienie swoich danych w temacie turniejowym na forum.

Nieuzupełnienie danych do 28 lutego włącznie zakończy się dyskwalifikacją.

Blessed 25.02.2014, 03:56 (1)
Spojrzenie w przyszłość i update turnieju. News nr 750

To co dziś ujrzycie miało pozostać w cieniu jeszcze długo. Ze względu na turniej i potrzebę sprawnego kontaktu otwieram dla Was nową stronę Diablo1.pl. Portal ten zastąpi, prawdopodobnie do końca roku, starą stronę na którą weszliście dzisiaj. Jest tu jednak jeszcze wiele do zrobienia, ogrom pracy jest wręcz kosmiczny i może się pojawić sporo błędów. Ze względu na to traktujcie to raczej jako testy.Uczestników turnieju (jak i resztę oczywiście też) proszę o rejestrację w portalu. Zawodnicy proszeni są również o potwierdzenie swojej gotowości bojowej w temacie turniejowym na forum jak i uzupełnienie swoich danych! Turniej już za lekko ponad tydzień.

Zachęcam Was również do wypowiedzenia się w sprawie potencjalnego Dnia Pol-1, w tym dziale na forum.

Blessed 20.02.2014, 08:21 (1)
Turniejowy - zasady z FW. News nr 749

W związku z tym, że nadal większość z Was nie potrafi, lub nie ma możliwości odblokowania portów (Ustawienia), trzeba troszkę przekombinować zasady turnieju.

Zezwolone jest zapisywanie z FW, ale maksymalnie na drużynę może być jedna taka osoba (czyt 1 z FW 1 bez) co jest chyba logiczne bo nie moglibyście nawet ze sobą wejść do gry ^^ Drużyna z dwoma graczami bez FW posiadać będzie dodatkowe przywileje, o których nieco niżej. Jeśli zapiszesz się do turnieju z FW i po losowaniu zostaniesz bez pary (ze względu na mniejszą ilość osób bez FW) nie będziesz brał udziału w turnieju.

W przypadku gdy wylosowana będzie walka między drużynami, z dwoma osobami z FW odbywają się dwie walki (gracz z FW z A z graczem bez FW z B, oraz gracz bez FW z A z graczem z FW z B). O wygranej decyduje liczba wygranych rund. Obie walki do 3 wygranych bądź do osiągnięcia sytuacji w której zwycięstwo jest przesądzone (np 4:0).

W przypadku gdy wylosowana będzie walka między drużyną z FW a drużyną bez FW, ta druga decyduje czy chce walkę 2vs2 czy dwie walki 1vs1 oraz ustala kto wlaczy z kim.

Działy turniejowe z szczegółowymi zasadami itd pojawią się w przyszłóści. Zapisy pod tym lub poprzednim newsem. Przypominam, że w tym turnieju można wygrać:

666 złotych, oraz 2 x D3:RoS (wypłacone gotówką) + niespodzianka na koniec turnieju. Łącznie pula nagród to ponad 1000 złotych.

Blessed 10.02.2014, 05:49 (10)
Turniej z okazji VIII rocznicy Diablo1.pl ! News nr 748

Do 28 lutego włącznie trwają zapisy na turniej z okazji ósmej rocznicy Diablo1.pl. Jeśli spełniacie poniższe warunki możecie się śmiało zapisywać w komentarzach, lub jeśli pragniecie pozostać anonimowi u mnie na gg (953774).

Wymagania :

Brak FW (firewalla), czyli możliwość swobodnego zakładania gier i dołączania do każdej, oraz umiejętność obsługi frapsa lub innego programu nagrywającego walki.

Nagrody :

666 złotych polskich dla zwycięskiej drużyny

Dodatek do Diablo III: Reaper of Souls dla każdego gracza z drużyny przegrywającej finał turnieju.

Typ rozgrywki: 2 vs 2

W komentarzach możecie zapisywać swoje drużyny, lub siebie samego. W wypadku gdy zgłoszą się pojedyńczy gracze odbędzie się losowanie par. Pojedyńczy gracze mogą też traktować graczy z poniższej listy chętnych jako potencjalnych partnerów i próbować się z nimi dogadać.

Podajemy : Ksywki | nr gg | profesje

Więcej informacji w miarę upływu czasu. Do boju diablomaniacy, jest nas już tak mało, że szanse na wygraną stają się z roku na rok coraz większe!

Blessed 05.02.2014, 10:06 (25)
Przedmioty setowe. Testy zabójczyni. News nr 747

Dział Zestawy został rozszerzony o poszczególne statystyki bonusowe zestawów, zależne od ilości założonych na postać przedmiotów. Inaczej mówiąc teraz widać już jaki bonus uzyskacie za np dwie lub trzy części zestawu. Prace nad tym działem zostały na tą chwilę zakończone. Dostępne są wszystkie sety z bety, a te z dema wraz z statystykami.

Rozpocząłem prace nad działem Unikaty. Na tą chwilę znajdziecie tam tylko i wyłącznie nazwy wszystkich dostępnych w modzie unikatów.

Oba powyższe działy, na prośbę "czytelników" z poza kraju, zostały przystosowane również dla anglojęzycznych graczy.
Belzebub doczekał się trzeciej już wersji bety, a wraz z nią nadeszła długo wyczekiwana Zabójczyni. W dziale znajdziecie wszystkie klasowe umiejętności tej postaci jak i początkowe statystyki.

Aktualizacji doczekały się również statystyki początkowe Nekromanty, które zmieniły się wraz z nadejściem wersji 1.03.

-----

Ptaszki ćwierkają, że już w niedalekiej przyszłości może pojawić się nowa wersja Dema, a wraz z nią pewien bonus. Nowy poziom? Nowa postać? Jedno i drugie lub nic z tego? Czas pokaże.

Blessed 28.01.2014, 06:31 (9)
Turniej Miedzynarodowy [EU] VC Diablo 3 1v1. News nr 746

Nasi sojusznicy z klanu AZM organizują turniej międzynarodowy w Diablo 3, w którym do wygrania jest "1,250kkk" złota. Jeśli więc czujecie się na siłach by stawić czoła elicie D3 w streamowanych walkach to zapraszam do tego postu w którym możecie zapisać swoją postać.

" Witajcie Nefalemy. Dziś chcielibyśmy ogłosić Oficjalny Turniej na skale międzynarodowa w PvP ktory odbedzie sie juz 8 lutego o godzinie 22 na kanale stream, podanym w linku na dole. Głównymi organizatorami jestem ja oraz Klan AZM i KatMPB, Aby dołączyć do turnieju wystarczy wejść na tą stronę. Zarejestrować się wpisać battletag/oraz klasę która gramy, pula nagród to aż 1,250kkk !!! Uwaga od 5 do 10 miejsca są również przewidziane nagrody w kwocie 50mln sztuk złota. Co ważne wyłaniamy najlepszego gracza danej klasy - on również zgarnia 50mln sztuk zlota "

Blessed 26.01.2014, 05:39 (13)
Diablo HD Demo wersja 1.01. News nr 745

Do pobrania jest już nowa wersja dema, w której poprawiono sporo błędów. Jeśli nie wiesz jak przenieść savy ze starej wersji zapraszam do działu Instalacja, gdzie znajdziesz również najnowszą wersję porgramu. Lista zmian poniżej.

demo version beta 1.01
- player can now drop items on ground or walk away with stash or shop panels open
- shop and stash now auto close if player walks away
- npcs will not start walk if it has quest completed or new one to share
- npcs should now wait at their place if it has quest completed or new one to share
- npcs don't greet player directly after quest speach anymore
- telekinesis now allows to use objects in inaccessible areas
- telekinesis can now open player stashes (stash closes if player moves)
- fixed attribute display bug of set bonuses
- fixed bug that would damage player twice if no damage to mana effect was enabled
- fixed possible crash with eldritch shrine
- fixed bug that allowed to equip weapon when slot was empty and below requirements
- fixed bug preventing character to say same quote repeadly
- fixed bug that changed lava color when reentering dungeon after lava color switch sequence

Blessed 21.01.2014, 09:15 (8)
Pierwsze działy o Diablo HD : Belzebub. News nr 744

Działy na tą chwilę nie powalają z nóg ale z czasem i to się pewnie zmieni. Prace trwają i postaram się codziennie coś pomalutku dodawać. Jeśli ktoś chciałby pomóc przy tworzeniu działów o Diablo HD, proszę o kontakt.

Na tą chwilę dostępne są działy:

Informacje - historia Belzebuba od pierwszych kroków po dzień dzisiejszy.
Opcje Menu - czyli rozpiska opcji w nowym menu gry.
Ile do 60TKI - czyli rozpiska ilości doświadczenia potrzebnej na osiągnięcie Max/None.
Instalacja - Opis instalacji oraz inne przydatne informacje potrzebne na start.
Zadania - Opis wszystkich zadań dostępnych w Demie Diablo HD.
Maksimum - Dział przedstawiający rozpiskę poziomów, które najbardziej wytrwali będą w stanie osiągnąć w Demie Diablo HD.

W lewym menu znajdziecie również rozpiskę wszystkich skilli czterech klas dostępnych w beta testach Belzebuba, oraz początkowe statystyki każdej z sześciu klas.

Prawdziwym kąskiem na tą chwilę jest dział Zestawy A-Z, w którym to znajdziecie alfabetycznie ustawione wszystkie sety dostępne na tą chwilę w grze. Dział w budowie (jak wszystkie zresztą), także brakuje jeszcze statystyk poszczególnych zestawów.

Tak jak już wcześniej wspominałem więcej informacji pojawi się w miarę rozwoju działów.

Blessed 21.01.2014, 04:33 (3)
Zagraj w demo Diablo HD! News nr 743

Zgodnie z planem ruszyła mini strona poświęcona Diablo HD. Znajdziecie na niej grywalne demo gry jak i w przyszłości inne przydatne informacje.

Poniżej najnowsze filmiki z Diablo HD.Blessed 16.01.2014, 09:10 (20)
"Wojna" Polska vs Rosja - finał... News nr 742

Pod koniec listopada, w newsie 736, informowałem Was o nadchodzącym turnieju Polska vs Rosja w Diablo 3. Zapisy na ten turniej miały trwać do piątego grudnia. Do turnieju niestety nie doszło.. dlaczego? Poniżej cytat gracza o ksywce Pontifex - dyplomaty strony polskiej w tym starciu.

" Wojna z Rosja nie doszla do skutku z racji braku graczy pvp w polsce - Umawialismy sie na 2 postacie z kazdej klasy. Dysponowalismy 2 barbami, 2 wd, 1 monkiem, 1 dh - zabraklo wizzow a i sqad dh jak i monkow byl niepelny z racji wycofania sie niektorych osob z braku eq. Wiec Ultra odpisal ze nie ma sensu robic wojny skoro nie mamy graczy. W tym czasie wiekszosc pds graczy z rosji sprzedala swoje itemy a po 2-3 dniach kotakt z ultra sie urwal. Ja staralem sie jak moglem by doprowadzic do wojny, ale prosze nie miec mi za zle ze graczy nie skompletowalem, skoro takowych poprostu nie bylo, albo nie chcieli grac. Kazdy sie staral na miare swoich mozliwosci wywiazac ze swojego zadania a to ze do skutku nie doszlo to juz nie nasza wina, bo przeciez nikogo do grania sie nie przymusi. To tyle mowiac nawiasem wojny z Rosja. "

Inicjatywa była bardzo ciekawa, niestety okazało się że w całej Polsce w Diablo 3 gra tylko 6 osób chętnych do pvp (no chyba, że wszyscy grają barbarzyńcami i szamanami...). Może następnym razem.

Blessed 11.01.2014, 08:56 (14)

<< 3 z 14 >>